Nopromil

• NO PROMIL – NO PROBLEM.

XIV EDYCJA Kampanii NO PROMIL – NO PROBLEM.

„PRAWDZIWA ODWAGA LUBI BEZPROMILOWE KLIMATY”

W bieżącym roku na terenie naszej szkoły przeprowadzono wiele przedsięwzięć:

- akcja informacyjna dotycząca kampanii,

- w klasach I-VIII odbyły się lekcje związane z tematem tegorocznej kampanii,

- uczniowie wraz z rodzicami mogli zapoznać się z „Deklaracją odpowiedzialnego pasażera/świadka” na stronach internetowej kampanii, chętni wypełnili deklarację,

- uczniowie klas ósmych zaangażowali się w wykonanie gazetki dotyczącej kampanii społecznej NO PROMIL  - NO PROBLEM,

- w klasach IV-VIII dla chętnych uczniów został przeprowadzony szkolny indywidualny konkurs plastyczny pod hasłem „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”. Z pośród wielu wykonanych prac wybrano kilka, które zasłużyły na wyróżnienie. Wyróżnione prace zostały wysłane do organizatorów XIV edycji kampanii społecznej NO PROMIL  - NO PROBLEM.