Małopolska Tarcza Humanitarna

• Projekt „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”

• Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu otrzymała dofinansowanie w ramach 15 Osi Priorytetowej REACT-EU (EFS) dla sprostania wyzwaniom migracyjnym Działanie 15.2 REACT-EU dla sprostania wyzwaniom migracyjnym – pakiet edukacyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Przyznana kwota na realizację zadania grantowego dla szkoły wynosi 37 760,00 zł (kwota wsparcia). Umowę dotacyjną Gminy Olkusz z Województwem Małopolskim zawarto 17.05.2023 r.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu otrzymała dofinansowanie na wielowymiarowe wsparcie edukacyjne, psychologiczne i sprzętowe dla uczniów z Ukrainy. Z otrzymanego grantu zostanie zakupione wyposażenie sal lekcyjnych, uczniowie będą objęci wsparciem psychologiczno – pedagogicznym oraz wezmą udział w dodatkowych zajęciach o charakterze wyrównawczo – przedmiotowym.