Nagrody i osiągnięcia
2023/2024
City round
Bartłomiej Juma
- III m.
- Konkurs "Chrońmy źródła wody" · City round · 2023/2024
Maria Starosta
- I m.
- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" · City round · 2023/2024
Bartłomiej Juma
- II m.
- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" · City round · 2023/2024
Zofia Kulig, Maria Dela, Maria Golger, Kaja Kamińska, Lena Osuch, Marta Zych, Emilia Babiuch, Magdalena Koterba, Maja Poznańska, Emilia Sałek, Emilia Dudzik, Kaja Nabagło, Jagoda Chmielewska, Klara Górka
- II m.
- Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2012-2013 · City round · 2023/2024
Zespół chłopców z klasy 7 i 8
- I m.
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce · City round · 2023/2024
Maria Dela
- I m.
- Tenis ziemny · City round · 2023/2024
Marcel Walczak-Wasilewski
- III m.
- Tenis ziemny · City round · 2023/2024
Local round
Anastazja Szymczyk
- I m.
- Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim „Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać” - kategoria dyktando · Local round · 2023/2024
Uczniowie klas 7 i 8
- II m.
- · Local round · 2023/2024
Bartłomiej Juma
- Wyróżnienie
- Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Tradycje Górnicze ziemi olkuskiej w obiektywie" · Local round · 2023/2024
Leon Lato
- Wyróżnienie
- Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Tradycje Górnicze ziemi olkuskiej w obiektywie" · Local round · 2023/2024
Drużyna dziewcząt
- II m.
- Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej · Local round · 2023/2024
regionalny
Jan Jewiarz
- II m.
- Powiatowy Konkurs Fotograficzny - "Moje miasto i mój region w obiektywie - decydujący moment" · regionalny · 2023/2024
Bartłomiej Juma
- III m.
- Powiatowy Konkurs Fotograficzny - "Moje miasto i mój region w obiektywie - decydujący moment" · regionalny · 2023/2024
Aleksandra Turska
- III m.
- Powiatowy Konkurs Fotograficzny - "Moje miasto i mój region w obiektywie - decydujący moment" · regionalny · 2023/2024
Jakub Mentlewicz
- III m.
- Bieg na 300m przez płotki · regionalny · 2023/2024
lokalny
Uczennice z klas 5 i 6
- II m.
- Miejsko-Gminne Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - czwórki dziewcząt · lokalny · 2023/2024
Malwina Kudlik
- I m.
- Powiatowy Konkurs Recytatorski - "Rodzina w poezji dziecięcej" · lokalny · 2023/2024
Uczennice klas 5 i 6
- III m.
- Igrzyska Dzieci w zawodach sportowych z koszykówki · lokalny · 2023/2024
Maciej Pałka
- wyróżnienie
- VII olkuski Konkurs Kolęd i Pastorałek · lokalny · 2023/2024
Filtr