Start


Aktualności
Złote medale dla drużyny chłopców!!!
19 stycznia 2024r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. W miejsko - gminnych zmaganiach koszykarskich starsi chłopcy z naszej Szkoły byli najlepsi! Wygrali wszystkie mecze i tym samym zdobyli I miejsce oraz awans do zawodów powiatowych!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Lapbook w edukacji
Uczniowie klas 5 zabrali nas w podróż po Warszawie. Wykonali piękne lapbooki, w których przedstawili bardzo ciekawe informacje o naszej stolicy. Zobaczcie sami 🙂
Zimowy kulig
W dniu 17 stycznia 2024r na kuligu bawiła się klasa 6b.
4
- liczba odwiedzin: 657819
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



