Start


Aktualności
Spektakl ekologiczny
9 listopada klasy 2a i 2b udały się do MOK-u, gdzie obejrzały spektakl ekologiczny pt. „Niezwykłe przygody eko - skrzatów🧚🏻♀️🌿🐾🔎”.
Celem przedstawienia było uwrażliwienie uczniów na zwierzęta, przyrodę oraz na to jak ważne jest bycie, a nie posiadanie.
Wyprawki czytelnicze dla pierwszoklasistów
W ramach ogólnopolskiej kampani "Mała książka – wielki człowiek" uczniowie klas pierwszych naszej szkoły otrzymali wyprawki czytelnicze od Instytutu Książki.
8Celem kampanii jest promocja czytelnictwa, zachęcenie najmłodszych uczniów do częstego sięgania po książki i regularnego czytania.
Otrzymane wyprawki z pewnością pomogą rozbudzić niekończącą się pasję czytania.
Akademia Pana Kleksa
7 listopada klasy 3a i 3b były na wycieczce w Akademii Pana Kleksa w Katowicach. Był to bardzo aktywnie i wesoło spędzony czas.
11Uczniowie rozwiązywali zagadki i ciekawe zadania, misja zakończyła się sukcesem. Uczestniczyli także w wybuchowych eksperymentach i ratowali planetę przed zagładą ekolgiczną w królestwie Abecji.
- liczba odwiedzin: 658974
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



