Start


Aktualności
Klasy czwarte na wycieczce!
Klasy 4 spędziły wspaniały dzień w zagrodzie Baśniobór. Największą atrakcją były alpaki, które uczniowie karmili, spacerowali z nimi. Dzień był przepełniony przyjemnościami, ponieważ odbyły się również warsztaty na temat tych przemiłych zwierząt, zajęcia plastyczne oraz sportowe. Na koniec wszyscy mogli posilić się upieczoną kiełbaską na ognisku. To była wspaniała wycieczka a zarazem lekcja przyrody w plenerze.
Maski pamięci emocji
W osatnim tygoniu kwietnia można było w naszej szkole obejrzeć wystawę pt. "Maski pamięci emocji". Zobaczyło ją dotąd ponad 40 tysięcy osób. Wystawa dotyczy relacji międzypokoleniowych, na linii dziecko, rodzice i dziadkowie. Autorami prac są dzieci w wieku 9-14 lat. Zdjęcia zawierają podwójne przesłanie, pierwsze w formie napisu, drugie to sama, ujmującą fotografia. Zachęcamy do zobaczenia tych wyjątkowych prac i chwili refleksji nad emocjami w naszym życiu.
Spotkanie z przedstawicielami Policji
Klasy ósme wzięły udział w spotkaniu z Policją. Uczniowie dowiedzieli się o istnieniu nowej ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich, poznali aspekty cyberprzemocy oraz jak chronić swój wizerunek w sieci.
To było ważne i pouczające spotkanie.
- liczba odwiedzin: 660156
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



