Start


Aktualności
Miejsko-Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Drużyna dziewcząt: II m.
Drużyna chłopców: III m.
Konkurencja: Miejsko-Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Okręg: Miejsko-Gminne
To był wspaniały dzień dla siatkarek i siatkarzy z naszej szkoły. Drużyna dziewcząt wywalczyła II miejsce i awans na zawody powiatowe, zaś drużyna chłopców ukończyła rozgrywki na III miejscu. Gratulacje dla naszych walecznych drużyn!
Finał konkursu „Chrońmy źródła wody”
Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się konferencja z okazji Światowego Dnia Wody połączona z finałem konkursu „Chrońmy źródła wody”. 💦Z radością informujemy, że nasi uczniowie stanęli na podium zdobywając następujące miejsca: 🏆w konkurencji plastycznej III miejsce zdobyła Blanka Pachowicz z klasy 1b , wyróżnienie- Róża Krawczyk z klasy 1a. 🎭 W konkurencji literackiej miejsce II otrzymał Bartłomiej Juma z klasy 7b, a miejsce III Nikola Pacia z klasy 3a. 💦Serdecznie gratulujemy laureatom, ich rodzicom i opiekunom. 👏
Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa
Początek kalendarzowej wiosny to także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Uczniowie naszej szkoły założyli dziś kolorowe skarpetki w geście solidarności z osobami chorymi i ich rodzinami. To drobny gest, ale tak wiele znaczy. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Super, że można na Was liczyć. 🙂
- liczba odwiedzin: 655185
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



