Start


Aktualności
Profilaktyka „Wyrwani z sieci”
Czwartego grudnia br. w naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty profilaktyczne pt. Wyrwani z sieci dla klas VI-VII, które poruszały niezwykle ważne tematy związane z uzależnieniem od Internetu i mediów społecznościowych. 📱💻
10Uczniowie mieli okazję:
✅ Poznać zagrożenia płynące z nadmiernego korzystania z sieci.
✅ Zrozumieć, jak Internet wpływa na nasze relacje, emocje i zdrowie psychiczne.
✅ Dowiedzieć się, jak mądrze korzystać z technologii i równoważyć czas online z innymi aktywnościami.
Święty Mikołaj
Święty Mikołaj to postać dla dzieci wyjątkowa❤️🧑🎄 szczególnie oczekiwana przez najmłodszych. Uczniowie klasy 1b wykonali z tej okazji bardzo piękne prace plastyczne, jak wyobrażają sobie Świętego Mikołaja🧑🎄. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa.🖍️🖌️🎨🧶🧵
5
Dzień Górnika
⛏️Uczniowie z klasy 2b, 3a i 3b świętowali Dzień Górnika zwiedzając z przewodnikiem trasę górniczą w Kwartale Królewskim w Podziemnym Olkuszu. Wzięli też udział w pokazie gry wielkoformatowej Srebrzysty Olkusz.
34
- liczba odwiedzin: 656081
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



