Start


Aktualności
Projekt ekologiczny
29 października uczniowie naszej szkoły z klas 3a, 3b oraz 5a i 5b wzięli udział w projekcie ekologicznym, który odbył się w PiMBP w Olkuszu. Działanie to miało na celu uwrażliwić uczestników na tematy związane ze smogiem, azbestem czy odpadami i promować racjonalne korzystanie z odnawialnych źródeł energii.
Gry planszowe w Bibliotece Pedagogicznej
Uczniowie kl.8 c w dniu dzisiejszym brali udział w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej. Pięcioosobowe drużyny grały w grę Escape room i Wszystko albo nic-są to bardzo wymagające gry, ale umysły ścisłe ósmoklasistów rozwiązały je bez problemu.
5Uczniowie klasy 6a z okazji Dnia Gier Planszowych odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Olkuszu. Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z nową grą " Wszystko albo nic". Wszyscy świetnie się bawili, a przy okazji ćwiczyli logiczne myślenie, koncentrację oraz pamięć. Bardzo dziękujemy Pani Halinie Świtlickiej za wspaniale warsztaty.
Dni zadumy...
"Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne - pełne zadumy i smutku. I taki jest dzień 1 listopada, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wspominamy i tęsknimy". Dziś uczniowie klasy 1b i 2b odwiedzili pobliski Stary Cmentarz. Okres przed Dniem Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli od nas, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych.
- liczba odwiedzin: 656340
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



