Start


Aktualności
Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych?
Dnia 21 października klasa I b wybrała się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu. 🚒🧑🚒🔥 Wszyscy byli podekscytowani i ciekawi pracy strażaka. W Sali „Ognik” uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne, a następnie mieli możliwość zobaczyć, jak wygląda praca strażaków, poznać zasady bezpieczeństwa i dowiedzieć się, jak dbać o swoje i innych bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Dziękujemy bardzo strażakom za poświęcony czas i cenne lekcje! 🫶🚒🧯
Owoce i warzywa
Owoce i warzywka to same dobre witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.🧒🧑🦳Taką ogromną porcję witamin 💊 przygotowała klasa 3a 🥗 i 3b. 🥗
16Każdy samodzielnie wykonał najpyszniejszą tradycyjną sałatkę jarzynową. Polecamy!!! 👍🖐️
Zajęcia z kodowania
Uczniowie klasy 3 b uczestniczyli w ciekawych zajęciach z Kodowania w Bibliotece Pedagogicznej. Oj trzeba się było namyśleć i nagimnastykować, ale trzecioklasiści to sowy mądre głowy!!! 😀🦉🙋
4
- liczba odwiedzin: 656301
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



