Start


Aktualności
Ciekawa lekcja przyrody
Na lekcji przyrody w klasach 4 odbył się Dzień herbatki 🙂 Uczniowie przygotowali i smakowali herbaty z różnych stron świata. To była bardzo smakowita lekcja🙂Były też zajęcia kulinarne na dodatkowych zajęciach w klasie 4b:)
19Uczniowie poznawali formy terenu i wykonywali je z piasku. Rzeźby wzniesienia i doliny mogliśmy podziwiać na lekcji. Zobaczcie sami. Ponadto miło było też podczas żywej lekcji przyrody, w otoczeniu pupili naszych uczniów:)
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
W naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Wzięło w nim udział wielu uczniów z klas 4-8, którzy musieli wykazać się wiedzą z zakresu geografii, biologii, chemii i fizyki. Laureatami zostali Franciszek Biały z klasy 5a i Piotr Hrabia z klasy 6b. Zgodnie z regulaminem konkursu chłopcy otrzymali wyróżnienie - III miejsce w Polsce!
Najlepsza prezentacja multimedialna
II Miejsko-Gminny konkurs na prezentację multimedialną pt. „Olkusz dawniej i dziś” - mamy wyniki! Spośród wielu prac (kategoria klasy V-VI) przesłanych do organizatora najlepszą okazała się prezentacja ucznia klasy 6B – Bartłomieja Jumy pt. „Olkusz – Kraina Zapomnianych Kopalń”. Przyznano jej I miejsce i zaprezentowano podczas uroczystości rozdania nagród w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Olkuszu.
- liczba odwiedzin: 656629
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



