Start


Aktualności
Wyjątkowa Pamiątka
Uczniowie klasy 1b postanowili stworzyć wyjątkową pamiątkę. Zorganizowali akcję, w ramach której każdy z nich napisał list oraz dołożył do niego cenne dla siebie przedmioty. Listy i skarby zostały starannie zapakowane i umieszczone w specjalnej kapsule czasu. Kapsuła ta została zabrana przez wychowawcę i schowana, gdzie będzie czekać na odkrycie do zakończenia klasy 3. Dzięki temu przedsięwzięciu uczniowie mieli okazję zastanowić się nad tym, co jest dla nich ważne, a także wspólnie przeżyć niezapomniane chwile.
Docenieni najlepsi...
Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza. Uczniowie, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach z rankigu Burmistrza zostali dzisiaj docenieni i nagrodzeni za osiągnięcia.
Naszą Szkołę reprezentowali: z kl. 2a Emiliya Sapronchyk, Hanna Morawska, Maja Pochodaj i Nikola Pacia (zespół "Przyjaciółki z Czwórki"), z kl. 3a Szymon Olbrych, z kl. 5a Franciszek Biały, z kl. 6b Piotr Hrabia i Bartłomiej Juma oraz z kl. 7b Maria Starosta.
NOC W SZKOLE
W nocy z 14 na 15 czerwca odbyła się „Noc w Szkole”. W imprezie wzięli udział uczniowie z klas piątych i 6b. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:00 od powitania i złożenia przysięgi. Uczniowie wspólnie i zgodnie oświadczyli, że będą prezentować pogodę ducha, mieć dobry humor i świetnie się bawić. Nie będą marudzili i pokażą wszystkim jacy są wyjątkowi! I tak było!!! Wspólna zabawa zaczęła się od „Podchodów drużyn”. Uczniowie podzieleni na cztery grupy (każda z opiekunem) musieli odszukać komplet schowanych na szkolnych korytarzach pytań i zadań, które były potrzebne do wypełnienia karty pracy. Po wspólnych zmaganiach i poszukiwaniach uczniowie z kompletem zadań przystępowali do ich rozwiązywania. Następnie szukali skarbu- słodkiej nagrody. Kolejnym punktem imprezy były rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej. Po takim wysiłku uczniowie udali się na kolację. Oczywiście była pizza. P
- liczba odwiedzin: 656582
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



