Start


Aktualności
Charytatywnie i na sportowo...
W sobotę 21 września na stadionie MOSIR w Olkuszu uczniowie z klasy 1 B wzięli udział w III sportowym evencie charytatywnym na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników 👏👏
2
Gospodarstwo Ekologiczne "Pszczółki"
Uczniowie klas drugich i trzecich wybrali się do Zagrody Edukacyjnej i Gospodarstwa Ekologicznego "Pszczółki", gdzie czekał na nich dzień pełen atrakcji. Na początek zjedli tradycyjne wiejskie śniadanie, a następnie poznali fascynujące życie pszczół, dowiadując się, jak produkują miód. Wzięli udział w pieczeniu rogalików oraz spacerze po sadzie, gdzie odkrywali różne owoce i warzywa. Dzieci miały okazję karmić zwierzęta – kozy, króliki i bażanta. Dodatkowo, spróbowały prania na tarce oraz pisania gęsim piórem. Na zakończenie dnia piekli kiełbaski nad ogniskiem, co stanowiło miłe podsumowanie pełnego wrażeń wyjazdu.
Kto nie pamięta historii....
Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej powtórne przeżycie.
Dnia 19.09.br. klasy 8a, 8b i 8c odwiedziły były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady w Oświęcimiu. Kontakt z wstrząsającą przeszłością pozwoli nam lepiej zrozumieć teraźniejszość.
46
- liczba odwiedzin: 656506
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



