Start


Aktualności
Szkolne wycieczki...
W dniu dzisiejszym klasa 4a i 6a były na wycieczce w sztolni "Królowa Luiza" w Zabrzu. Wrażenia były niesamowite. Sam zjazd podwieszaną kolejką pod ziemię na głębokość okolo 30 metrów, to było coś niezapomnianego i spowodowało szybsze bicie serca. Zwiedzaliśmy kopalnię węgla mając po drodze mnóstwo atrakcji. Zobaczyliśmy, jak wyglądała dawniej praca górników i ich odpowiednie narzędzia z XIX wieku, w tym: łopata, kilof i dłuto. Przybliżono nam postać ducha górników "Skarbka". Braliśmy udział w podziemnym spływie łodzią w sztolni na trasie o długości 1100 metrów. Podczas rejsu towarzyszyły nam efekty świetlne i dźwiękowe, coś niesamowitego! Sztolnia robi wrażenie 😱
Siatkówka - kolejny etap rozgrywek sportowych
Uczennice naszej Szkoły reprezentowały powiat olkuski w zawodach 1/2 Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i zajęły czwarte miejsce
1Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!
Wycieczka do Zabrza
Uczniowie klasy 6b wybrali się na wycieczkę do Zabrza. Eksplorowali Sztolnię Królowa Luiza, najpierw na łodziach podziemnymi tunelami, potem piesza wędrówka korytarzami sztolni i ekstremalny wyjazd podwieszaną kolejką na powierzchnię.
19
- liczba odwiedzin: 656780
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



