Start


Aktualności
Zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej
Uczniowie klasy 7C rywalizowali ze sobą podczas gry pt."Mafia". Była to odskocznia od tradycyjnych lekcji.
3
W Srebrnym Grodzie...
W naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu „W SREBRNYM GRODZIE”. Do etapu miejsko - gminnego w konkurencji wiedzy zakwalifikowała się Malwina Kudlik z klasy IIIb, natomiast najładniejszą pracę plastyczną wykonała Natasza Pieczonka z klasy IIIa ( przechodząc jednocześnie do II etapu konkursu).
Na lekcjach geografii...
Uczniowie klas 6 na lekcji geografii zabrali wszystkich w niesamowitą podróż po Francji. Podczas zajęć uraczyli nas swoimi opowieściami i pracami, na których przedstawili bardzo ciekawe informacje dotyczące tego kraju. Zapraszamy do ogladania.
2
- liczba odwiedzin: 656891
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



