Start


Aktualności
Byliśmy w zoo..
12 czerwca 2023r. klasa 3b była na wycieczce szkolnej. Pogoda nam dopisała 😁 Byliśmy w zoo w Krakowie. Potem zjedliśmy małe co nieco w McDonald's, a na końcu odwiedziliśmy Jaskinię Nietoperzową w Jerzmanowicach.
15Humory wszystkim dopisywały i będzie co wspominać...
Sukcesy sportowe najmłodszych...
Uznanie dla Mai Sowy, naszej piłkarki, za zdobycie pucharu w Turnieju Dzień Dziecka 2023
Sukcesy artystyczne...
Wiktorii Kalecińskiej
- liczba odwiedzin: 659710
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



