Start


Aktualności
Nasi najlepsi...
Nasi uzgolnieni wiedzowo, artystycznie i sportowo uczniowie odebrali dyplomy i nagrody Burmistrza. Ich opiekunowie-nauczyciele również otrzymali dyplomy za owocną pracę z uczniami. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów.
3
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Nasi uczniowie, jak co roku wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Musieli się wykazać dużą wiedzą z zakresu biologii, geografii, fizyki i chemii. Czworo uczniów zdobylo wyróżnienie, czyli lll miejsce w Polsce!
11Z klasy 4a są to: Maria Golger i Kaja Kamińska, z klasy 6b Franciszek Nawara, z klasy 8b Agnieszka Piątek. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy.
Wycieczka do Krakowa...
15 czerwca 2023r zawitaliśmy do królewskiego grodu Kraka. Spacerując Traktem Królewskim poznawaliśmy historię Krakowa w pigułce. Oglądaliśmy Kraków z pokładu statku 🚢🛥️🛳️⚓. Na koniec wycieczki czekały na nas smaczne kiełbaski z grilla w malowniczej Dolinie Prądnika
36
- liczba odwiedzin: 659711
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



