Start


Aktualności
Bezpiecznie w szkole i po szkole
W dniu 27 września 2023r. klasy 4a, 5a i 5b spędziły wspaniały dzień w Mandorii, dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. "Bezpiecznie w szkole i po szkole". Jest to nowy projekt MEN. Uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na co dzień. Był też czas na karuzele, kolejki i inne wspaniałe rozrywki. 🎠🛝🎡🎢 Uciechom nie było końca! Dziękujemy Pani Annie Deli, dzięki której wzięliśmy udział w tym projekcie
Rajd integracyjny klas czwartych
Wybraliśmy się do Rabsztyna. 🙂 Po drodze czwartoklasiści poszukiwali pozostawionych przez starszych kolegów liścików z różnymi zadaniami. Musieli współpracować,🤝 wykazać się sprytem i wieloma talentami. Dzięki wsparciu klasy 8a i 6b wszystkie zadania zostały wykonane i zaliczone, a starsi uczniowie czekając na nas świetnie się bawili.
Sukces sportowy
Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się mistrzostwa województwa małopolskiego w kategorii U16. Mentlewicz Jakub w biegu na 300m przez płotki zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal.
- liczba odwiedzin: 659782
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



