Start

Aktualności
Dzień Chłopaka
Dziś obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Było i na sportowo, i na słodko. Wesoło i smacznie Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych Panów - tych małych i większych
62Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września. Święto to na stałe wpisało się do kalendarza imprez naszej szkoły. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego już 29 września złożyły najlepsze życzenia swoim kolegom ze wszystkich oddziałów klasowych. Każdy chłopiec został obdarowany cukierkiem. Przyjemności nie ominęły także męskiej części kadry nauczycielskiej, która oprócz życzeń także otrzymała słodki upominek.
Piesza wycieczka...
W czwartek, 28.09.br. klasa 6a była na wycieczce w Rabsztynie. Znakomicie spędzili czas w parku liniowym Srebrny Gaj oraz upiekli i zjedli kiełbaski. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowanej przez jedną z uczennic - Nataszę.
Wycieczka do Krakowa
25 września uczniowie klasy 2a,2b i 7c byli na wycieczce w Krakowie 🚌. Zwiedzili zoo 🦒🐘🐆oraz 8. Bazę Lotnictwa Transportowego im. płk. pil. S. J. Skarżyńskiego ✈️🛫🛩️, po której oprowadzał ich tata Laury Kujawy, uczennicy klasy 2b. Uczniowie mieli okazję wejść do hangarów, różnych rodzajów samolotów i nawet usiąść na miejscu pilota💺.Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem 👏.
- liczba odwiedzin: 659522
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie


