Start


Aktualności
Piesza wycieczka...
W czwartek, 28.09.br. klasa 6a była na wycieczce w Rabsztynie. Znakomicie spędzili czas w parku liniowym Srebrny Gaj oraz upiekli i zjedli kiełbaski. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowanej przez jedną z uczennic - Nataszę.
Wycieczka do Krakowa
25 września uczniowie klasy 2a,2b i 7c byli na wycieczce w Krakowie 🚌. Zwiedzili zoo 🦒🐘🐆oraz 8. Bazę Lotnictwa Transportowego im. płk. pil. S. J. Skarżyńskiego ✈️🛫🛩️, po której oprowadzał ich tata Laury Kujawy, uczennicy klasy 2b. Uczniowie mieli okazję wejść do hangarów, różnych rodzajów samolotów i nawet usiąść na miejscu pilota💺.Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem 👏.
Ciekawe lekcje
Kaja Nabagło uczennica klasy 4b przygotowała na lekcji przyrody niezwykłą prezentację. Podzieliła się swoją pasją i przedstawiła piękną kolekcję kamieni. Bardzo dziękujemy i gratulujemy Kai wspaniałego zbioru czekamy na kolejną prezentację 😀
Na lekcji geografii uczniowie klas 7 i 8 wykonywali eksperyment, podczas którego pokazali, jak powstaje wulkan. 🌋 To bylo ciekawe doświadczenie, a efekty spektakularne. Zapraszamy do ogladania 😀
- liczba odwiedzin: 659627
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



