Start


Aktualności
Jak dbamy o naszą planetę Ziemię?
Uczniowie klasy 3a wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu. Tematem spotkania było dbanie o naszą planetę Ziemię.Podczas zajęć uczniowie utrwalali swoją wiedzę na temat kontynentów, mórz i oceanów, a także rozmawiali o tym, jak troszczyć się o środowisko naturalne.
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
Z tej okazji uczniowie klas 1-3 wzięli udział w teleturnieju i zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi przeczytanych opowiadań. Ich przewodnikami byli uczniowie z klasy 4b, którzy wcielili się w role bohaterów opowiadań oraz prowadzących. Starsi uczniowie z kas 4-8 musieli radzić sobie z zadaniami dotyczącymi lektur szkolnych.
Spotkanie z podróżnikiem
Klasy pierwsze, piąte obraz 4a i 6a miały okazję spotkać się z podróżnikiem z grupy trzask.pl. Uczniowie poznali ciekawostki związane z Tajlandią i życiem w Bankoku, posłuchali o tamtejszej drożyźnie i zaskakującym produkcie, z którego robi się papier i... kawę.
16Dzięki temu spotkaniu świat stał się nam bliższy!
- liczba odwiedzin: 655106
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



