Start


Aktualności
„W Srebrnym Grodzie” - etap szkolny
Z radością informujemy, że 16 kwietnia odbyło się wręczenie nagród w szkolnym etapie konkursu „W Srebrnym Grodzie”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas 1–8, którzy wykazali się zarówno wiedzą, jak i talentem artystycznym.
Klasy 1-3
Finaliści w Teście Wiedzy:
I miejsce: Gustaw Stępień
II miejsce: Laura Kujawa
III miejsce: Antoni Pacholczyk
Święta Wielkanocne
W naszej szkole odbyła się dziś wyjątkowa akademia z okazji Świąt Wielkanocnych, podczas której przenieśliśmy się w podróż po wielkanocnych obyczajach różnych krajów. Uczniowie klasy 8b z wielkim zaangażowaniem przybliżyli nam, jak wygląda świętowanie Wielkanocy w Polsce, Niemczech, Brazylii, Hiszpanii, Kanadzie a także w Ukrainie.
Eko-dom, eko-życie - dla nas i przyszłych pokoleń
W Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz 16.04.2025r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach ekologicznych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu.
Wśród zwycięzców nie zabrakło naszych uczniów. W konkursie "Zielony Rynek w Olkuszu-Dziecięce Marzenia o Naturze" wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 3b Aleksandra Pachowicz. W konkursie "Eko-dom, eko-życie - dla nas i przyszłych pokoleń" uczeń klasy 6a Franciszek Biały zdobył III miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich Rodzicom.
- liczba odwiedzin: 655108
Jesteśmy na FB
Galeria zdjęć
- brak danych
Projekty aktualne
- Projekt ZUS
- ''Świetliczaki na tropie...ludzi z pasją''
- Program Mały Mistrz - Zdrowie i sprawność młodych pokoleń
- Odblaskowa Szkoła
- „Już pływam”. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2025r.
- Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole
- Program MegaMisja to dobra zabawa i jednocześnie nauka ważnych kompetencji społecznych i cyfrowych
- Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie



