• Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

• 📣27.11.22r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Kolęd i Pastorałek 🎤🎵🎶. Spośród wielu uczestników do etapu miejsko - gminnego zakwalifikowały się :
            EMILIYA SAPRONCHYK i HANIA MORAWSKA z kl. I a,
            AGATA FLAK z kl. II b i OLGA BUJAS z kl. III a.
            Gratulujemy !!!👏👏👏

• Wystawa pająków

• W dniu 29.11.2022r uczniowie klasy 5b odwiedzili wystawę pająków 🕸️🦂🕷️, która zawitała do naszego miasta. Niektórzy z nas przełamali strach i nawet zaprzyjaźnili się z groźnie wyglądającym pająkiem 🕷️🕷️🕷️. To była wspaniała, żywa lekcja biologii.

Klasy 1a i 3b odwiedziły wystawę pająków, było ciekawie, trochę strasznie i przede wszystkim ekscytująco!

• Ozdoby w postaci bombek...

•    28.11.br. klasa 2a odwiedziła olkuską fabrykę bombek i ozdób choinkowych. Uczniowie wzięli udział w ciekawych warsztatach plastycznych, w czasie których każdy malował i ozdabiał według swojego  pomysłu własną bombkę. Obejrzeli także prezentację ukazującą proces tworzenia bombek i innych ozdób choinkowych. Następnie zwiedzili fabrykę, poznali różne stanowiska pracy. Mieli możliwość zobaczyć na żywo jak powstająświąteczne dekoracje. Wszyscy świetnie się bawili, dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy i wrócili z własnymi bombkami, które już wkrótce ozdobią świąteczne drzewka.