• Sukcesy naszych piłkarzy...

•     Jak widać nie tylko piłką siatkową żyjemy w naszej Czwóreczce. Pierwsze miejsce 🥇🏆w miejsko - gminnych zawodach w piłce nożnej.

Gratulacje, jesteście wielcy!!!

• "You say hi I say hello"

• 👏🎉wielkie brawa dla naszych uczennic, Natalii i Agnieszki, które zajęły 1️⃣ i 3️⃣ w IV Powiatowym Maratonie z Języka Angielskiego - część językowa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😀

• Zmagania sportowe

• Dnia 28 kwietnia uczniowie naszej szkoły zajęli czwarte miejsce w Zawodach 1/2 Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej chłopców.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Występy artystyczne najmłodszych

• 27 IV 2023r. Hanna Morawska i Emilia Sapronchyk - uczennice klasy 1a wzięły udział w „Powiatowym Festiwalu Piosenki dla solistów w powiecie olkuskim”. Obie dziewczynki zostały nagrodzone w kategorii wiekowej II:

Hanna Morawska zajęła I miejsce (piosenka zagraniczna)
            Emilia Sapronchyk zajęła III miejsce (piosenka polska).

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że wśród naszych uczniów są osoby, które mają piękne głosy, są odważne i chętne do podejmowania wyzwań.

Serdecznie gratulujemy 👏👏👏