• ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU W NASZEJ SZKOLE

• "Nigdy nie zapominaj się uśmiechać, bo dzień bez uśmiechu jest dniem straconym."
            Radosne Święto Uśmiechu zainicjowane w 1999 r. przypada w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą Dnia Uśmiechu był Harvey Ball, twórca znanego na całym świecie znaczka uśmiechniętej buźki na żółtym tle 🙂Symbol ten przedstawia to, co pragniemy widzieć u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.

• Zwiedzanie...

• 2 października uczniowie klas drugich zwiedzili Muzeum Regionalne PTTK im. A. Minkiewicza w Olkuszu.

• Wycieczka do Krakowa

• 25 września uczniowie klasy 2a,2b i 7c byli na wycieczce w Krakowie 🚌. Zwiedzili zoo 🦒🐘🐆oraz 8. Bazę Lotnictwa Transportowego im. płk. pil. S. J. Skarżyńskiego ✈️🛫🛩️, po której oprowadzał ich tata Laury Kujawy, uczennicy klasy 2b. Uczniowie mieli okazję wejść do hangarów, różnych rodzajów samolotów i nawet usiąść na miejscu pilota💺.Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem 👏.

Serdecznie dziękujemy  panu sierż. Łukaszowi Kujawie za możliwość zwiedzenia tego szczególnego miejsca.