• Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce

• Do naszej szkoły zawitał Teatr Edukacji i Profilaktyki ,,Maska" ze spektaklem promującym zdrowy styl życia - ,,Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce".

Po obejrzeniu spektaklu i wspólnej gimnastyce uczniowie klas I-III napewno zrozumieli, że odpowiednia djeta i ruch to samo zdrowie.

• Bezpieczeństwo w sieci

• W ramach projektu OSEhero zostali zaproszeni do szkoły przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Pani kom. Katarzyna Matras oraz Pani st. sierż. Monika Kocjan przygotowały i przedstawiły prezentację dotyczącą szeroko rozumianej cyberprzemocy oraz opisały mechanizmy sprzyjające agresji. Podczas spotkania uczniowie mogli zadać pytania, a także wypowiedzieć się o sytuacjach, które spotykały ich podczas użytkowania Internetu.

To było niezwykle pouczające spotkanie!

• Świąteczne pierniczki...

• Święta bez pierniczków to Święta stracone;) Kierując się tym przesłaniem uczniowie klasy Ib postanowili zadośćuczynić tej tradycji. W związku z tym, pierwszoklasiści zabrali się do dekorowania pierników, które przygotowali: Oksana i Maciej. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem i zaangażowaniem, tworząc prawdziwe cudeńka. Podczas pracy było wiele radości i śmiechu. Powstały prawdziwe dzieła „piernikowe cudeńka ", które będzie można zakupić na zbliżającym się KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM.