• Wycieczka klas ósmych

• Dnia 23.09.br. klasy 8a i 8b odwiedziły były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady w Oświęcimiu. Kontakt z wstrząsającą przeszłością pozwoli nam lepiej zrozumieć teraźniejszość i dawać świadectwo prawdy.

• Międzynarodowy Dzień Pokoju

• Dnia 21.09.br. klasa 8a uczestniczyła w Happeningu "Dzień Dobrych Uczynków" w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pokoju. Uczniowie obejrzeli pokaz nt.udzielania pierwszej pomocy, oklaskali taneczny występ, zmierzyli sobie ciśnienie, spróbowali przygotowanego poczęstunku, a nawet upiększyli swoje fryzury!
            Takie wydarzenia zbliżają ludzi i wzbogaciły nas wewnętrznie.

• Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi

• Dnia 19.09.br klasa 8a była w MOK na spektaklu teatralnym pt. "Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi", w którym jedna z ról przypadła właśnie uczennicy klasy 8a, Indze. Tematyka przedstawienia poruszała kwestie egzystencjalne i skłaniała do refleksji nad kruchością ludzkiego życia Warto zobaczyć!

• Narodowe Czytanie

•     W dniu 03.09.br. uczniowie klasy 8a i 8b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". Wysłuchaliśmy, jak zaproszeni goście, w tym nasz dyrektor p. Mirosław Jurczyk czytali "Ballady i romanse" A Mickiewicza. Choć pogoda nie rozpieszczała, było warto!