• Dzień Chłopaka

• 30.09.br. hucznie świętowaliśmy Dzień Chłopaka w naszej szkole, np. w klasie 5b dziewczynki przygotowały dla kolegów zadania o różnym stopniu trudności. Trzeba było wykazać się kreatywnością i wieloma innymi talentami. Chłopcy wspaniałe poradzili sobie z zadaniami, w nagrodę otrzymali drobne upominki. W 4a dziewczynki przygotowały krzyżowkę i zagadki, ktore miały naprowadzić chłopców, by  mogli znaleźć swoje prezety. Po świetnej zabawie chłopaki mogli cieszyc się kubkami ze swoim zdjęciem i słodkościami. Starszym też nie zabrakło humoru, pokazały to dziewczyny dzielnie prezentując się w chlopiecych przebraniach,to był uroczy dzień! Dzień Chłopaka został zorganizowany przez SU, a wszyscy mężczyźni zostali obdarowani słodkościami, niech żyją nam sto lat!

• Spotkanie autorskie

• W dniu 29.09.br. w PiMB w Olkuszu odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Olech, autorką i ilustratorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie zakończyło uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Literackim
            "Z Polszczyzną za Pan Brat" o Srebne Pióro Burmistrza.

Główną nagrodę zdobyła nasza uczennica z klasy VII a, Majka Bień.

Serdecznie gratulujemy!

• Wycieczka do Baśnioboru

• W dniu 28.09.br. uczniowie klasy 5b gościli w Baśnioborze. Przygotowaliśmy sałatkę dla alpak i karmiliśmy je. Potem wyklejaliśmy drewniane alpaki prawdziwą wełną z tych zachwycających zwierząt. Były wspaniałe zabawy, emocjonująca gra w piłkę nożną i ognisko, na którym samodzielnie upiekliśmy kiełbaski.

To był cudowny wyjazd